Moje Valenth family :)
Pomůžeš jim ve vývoji?? ^^

Eurovize Dva-Jedenáct

28. března 2011 v 19:00 | Lay MysteryÓzo** |  Criticism...
Saluton moji milí,drazí,imaginární....

To si tak brouzdám na internetu a najednou si vzpomenu,že se teď někdy má konat Eurovision Contest 2011 ... neboli hudební soutěž evropských zemí...

Ráda bych jí viděla...Eurovize mě baví,zbožňuju hudbu...a tak si o tom najdu víc a nečekaně mě zajímalo,jestli se zúčastníme i my - Czech Republic...schválně,co myslíte? Jsme tam nebo ne? ^^ Tady máte seznam...a uvidíte :
Albania, Armenia, Austria, Azerbaijan, Belarus, Belgium, Bosnia & Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Denmark, Estonia, F.Y.R. Macedonia, Finland, France, Georgia, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Israel, Italy, Latvia, Lithuania, Malta, Moldova, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, The Netherlands, Turkey, Ukraine, United Kingdom .

Tak už vaše zbloudilé očko našlo tu českou prdýlku? Nenašlo,viďte? Mé oko též nic takového nezahlédlo.No,není to škoda?Nezúčastnit se tak velké a dobré soutěže? Myslím,že to škoda je.Když se tak zamyslíte,tak určitě máme pár nadaných lidí,nebo kapel,které by nás mohli reprezentovat.Ale,tak,známe naší republiku...bůh ví,jestli ještě dodnes nemáme na eurovizi ostudu.
To Vám musím připomenout reprezentaci Kabátů...to se pobavíte :D I když,slyšela jsem,že prej měli špatné ozvučení no...bylo to taký,suchý a mdlý...ale tak,stalo se...krásné poslední místo - Kabáti - potlesk! :D ..

Další v pořadí reprezentace byla Tereza Kerndlová...no,získala docela dobré 18 místo...zpěv teda dost nic moc a tak,hlavně byla mezi 3 nejhezčími ženskými soutěže... ! ><


A jako zatím poslední reprezentanti - Gipsy.Cz ... tihleti jsou myslím z těch 3 snad nejlepší.. :D Nebo aspoň mně se líbí nejvíc...získali taktéž 18. místo,jako Kerndlovka nahoře.

A kdo se líbil nejvíc Vám z těchto reprezentantů?
Koho byste zvolili do další Eurovize?

Slečna MysteryÓzo**

Zdroje : seznam zemí z - eurovision.tv
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Neko-chan Vrajs (^-_-^) Neko-chan Vrajs (^-_-^) | 22. května 2011 v 21:05 | Reagovat

1.KOMENT!!!  (*0*)
.....Vím, že teď následuje zklamání....ale co už ^__^
Prostě jsem ti musela něco napsat po tak dlouhé době  ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama